:: صفحه اصلي
:: تورها
:: آژانس ها
:: حمل و نقل جهان گشت
:: هتل ها
:: افغانستان شناسي
:: اخبار
:: عكس
::ارتباط با ما
:: درباره ما
:: هتل هاي طرف قرار داد
:: اطلاعات سفر
:: لينكهاي مفيد
:: قوانين افغاسنتان و ...
:: خدمات


.:: پيوندها ::.

:: خبرگزاري صداي افغان ( آوا )
:: انصاف - روزنامه صبح افغانستان
:: آرمان تولز - ابزارهای رایگان وب
:: وب سایت جاغوری نت
:: سایت افغان جوک
:: Arman
:: سایت سمنگان
:: سایت كابل پن
سایت های تاپ افغانستان

خدمات:

شركت بين المللي سياحتي و زيارتي جهان گشت جهت توسعه و گسترش صنعت توريزم ابتدا سعي در جذب توريست و فراهم ساختن حضور آنها در ولايات و محلات توريستي افغانستان دارد و در مرحله بعدي تلاش دارد زمينه هاي سفرهاي انفرادي و گروهي افغان ها را در ديگر كشورها از جمله ايران، عربستان، سوريه، عراق، دوبي، هند، تايلند، مالري وديگر كشورهاي داراي جاذبه هاي توريستي فراهم آورد.

در خصوص توريستي كه وارد افغانستان مي شود خدمات زير ارائه مي گردد.

  1. تحويل گرفتن نفرات از مرز دوغارون، استقرار در هتل مناسب در هرات و تنظيم برنامه هاي سياحتي و مسافرتي در ولايت هرات و اطراف، پذيرايي لازم صبحانه، نان چاشت و نان شب و رساندن به مرز دو غارون .

  2. تحويل گرفتن توريست از مرز حيرتان، استقرار در هتل مناسب در مزار شريف و تنظيم برنامه هاي سياحتي ، زيارتي و مسافرتي در شهر مزارشريف و ولايات اطراف، پذيرايي لازم در سه وعده غذايي و رساندن به مرز حيرتان و يا كابل و هرات در صورت تمايل.

  3. تحويل گرفتن توريست از مرز ميدان هوايي كابل ، استقرار در هتل مناسب در كابل و تنظيم برنامه هاي سياحتي، زيارتي و مسافرتي در شهر كابل، باميان و يا ولايت مورد درخواست توريست پذيرايي مناسب در سه وعده غذايي و رساندن به ميدان هوايي كابل يا مرزهاي حيرتان و دوغارون.

  4. تمديد ويزاي توريست و ترتيب اسناد و مدارك اقامتي و امنيتي و ارسال دعوت نامه به كشور متبوع توريست.

  5. تنظيم برنامه هاي ملاقاتهاي تجاري، اقتصادي و سياسي و فراهم سازي زمينه شركت متقاضي در مزايده ها و مناقصه هاي دولتي در صورتي كه توريست كار تجاري و اقتصادي هم انجام بدهد.

  6. ارائه مشاوره هاي تجاري، اقتصادي و اجتماعي فرهنگي به توريست و معرفي شريك مطمئن و قابل اعتماد افغاني براي توريست خارجي كه مايل به سرمايه گذاري و كار در افغانستان باشد.

در خصوص افغانهايي كه قصد مسافرت از طريق شركت در تورهاي سياحتي، زيارتي و مسافرتي جهان گشت را دارند خدمات زير ارائه مي گردد.

1-. اخذ ويزاي ايران البته با سپردن پانصد  دلار تضمين برگشت به كشور از سوي متقاضي به شركت جهان گشت و تشكيل تورهاي سياحتي، زيارتي و اقتصادي و درماني و اقامت در مشهد و يا شمال، تهران و قم به مدت 7 شب و 8 روز، حركت از ميدان هوايي كابل به مشهد – از مزار الي مشهد و يا از هرات به مشهد و باالعكس، اجاره هتل مناسب و پذيرايي در سه وعده غذايي.

2. اخذ ويزاي عربستان جهت حج عمره و حج واجب و گرفتن تضمين برگشت از متقاضي، حركت از ميدان هوايي كابل به جده و 14 شب و 15 روز اقامت در مكه و مدينه در حج عمره و برگشت به سمت كابل.

شركت بين المللي جهان گشت جهت انجام كار زيارتي در عربستان با يك شركت عربي در عربستان قرارداد زيارتي دارد.

3- سفر به سوريه از تهران به دمشق به صورت هوايي و اقامت يك هفته در سوريه، زيارت عتبات اين كشور و گشت تفريحي و برگشت به تهران

شركت بين المللي جهان گشت جهت انجام اين تور با يك شركت ديگر ايراني قرارداد بسته است.

4- سفر به عراق جهت زيارت عتبات عاليات اين كشور و پانزده شبانه روز اقامت، گرفتن هوتل و پذيرايي سه وعده غذايي و حركت از هرات و باالعكس.

5 - اخذ ويزاي هند، مصر، امارات، روسيه و ...

 

اطلاعات تجارتي

قاره آسيا

قاره اروپا

قاره آفريقا

 آمريكاي شمالي

 آمريكاي مركزي

 آمريكاي جنوبي

قاره اقيانسيه

خاورميانه

لينك هاي مفيد سايت

دانستنيهاي افغانستان

تاريخ افغانستان

جغرافياي افغانستان

اقتصاد افغانستان

چگونه كشور ما نام گرفت؟

قانون تجارت
 قانون استخدام اتباع خارجی
قانون سرمايه گذاري
مطالب مفيد براي تجارت درافغانستان

.:: تاريخ امروز ::.

 

 

عكسهايي از افغانستان:
كابل هرات مزار شريف باميان

تورها|حمل و نقل جهان گشت|افغانستان شناسي|ارتباط با ما| درباره با ما

اطلاعات سفر|خدمات| اطلاعات بازرگاني جهان

تمامي حقوق اين سايت متعلق به شركت  جهان گشت است